Кримінал   • 22 липня 2015 року, 11:15690

Чоловік намагався провести через кордон більше кілограма наркотиків

Чоловік намагався провести через кордон більше кілограма наркотиків

Прокуратурою Закарпатської області затверджено обвинувальний акт стосовно громадянина України за обвинуваченням його у вчиненні контрабанди прекурсорів, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю – псевдоефедрину, тобто його переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, тобто злочину, передбаченого ч. 3 ст. 305 КК України.

Чоловік обвинувачується у тому, що у січні цього року погодився на пропозицію іншої особи взяти участь в переміщенні через митний кордон України з приховуванням від митного контролю пігулок, які містять у своєму складі прекурсор, за грошову винагороду, - зазначають у прес-службі прокуратури в Закарпатській області.

Однак, одразу після вчинення вказаного злочину його із пакетом, в якому знаходились приховані від митного контролю пігулки в загальній кількості 21 тис. 366 штук, що містять прекурсор – псевдоефедрин загальною масою понад 1 кг було затримано співробітниками УСБУ в Закарпатській області.

Відповідно до ч.3 ст.305 Кримінального кодексу України вчинення зазначеного злочину карається позбавленням волі на строк від 10 до 12 років із конфіскацією прекурсорів та з конфіскацією майна.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів