Кримінал   • 27 липня 2015 року, 09:40883

Правоохоронці затримали двох крадіїв, які спустошували будинки мукачівців

Правоохоронці затримали двох крадіїв, які спустошували будинки мукачівців

Вироком Мукачівського міськрайонного суду до чотирьох років позбавлення волі засуджено двох 19-річних жителів Мукачева, які промишляли крадіжками.

Ці два 19-річні жителі м.Мукачева раніше вже мали проблеми з законом. У квітні 2014 року вони були засуджені умовно, з призначенням іспитового терміну за скоєння крадіжок. Однак шансом взятись за розум хлопці не скористалися і знову взялися за старе. Правоохоронці встановили їх причетність до десяти нових крадіжок із будинків, - констатують у Мукачівському МВ УМВС.

«Домушники» працювали у парі, виключно в одному мікрорайоні Мукачева - Росвигові. Вдень злодії видивлялись помешкання на перших поверхах багатоповерхівок, де були відчинені вікна. Заходили в під′їзд і дзвонили в двері потрібної квартири. Переконавшись, що нікого вдома нема, залазили через вікно і нишпорили по хаті. Брали в основному гроші та ювелірні вироби, рідше – телевізори. В середньому, розповідають оперативники, з однієї квартири крадії виносили цінностей на суму 10 тисяч гривень.

Таким чином невловимі мукачівські злочинці встигли вчинити близько десятка крадіжок, доки не потрапили в поле зору оперативників карного розшуку. Підозру оперів викликало те, що обидва нероби раптом зажили «на широку ногу». Оперативники встановили, що товариші регулярно здають до ломбардів золоті речі. Як з’ясувалось, ці прикраси були з осель, де ставались крадіжки.

Злодійкуватих приятелів затримали, за фактами крадіжок правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло).

Нещодавно Мукачівський міськрайонний суд засудив обох мукачівців. Один злодій одержав 4 роки, інший «сидітиме» на 3 місяці довше.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів