Кримінал   • 28 липня 2015 року, 11:02307

Майже 53 млн грн відшкодовано на захист інтересів громадян та держави за позовами закарпатських прокурорів

Майже 53 млн грн відшкодовано на захист інтересів громадян та держави за позовами закарпатських прокурорів

Підсумки роботи органів прокуратури області по застосуванню представницьких повноважень свідчать про підвищення в цілому ефективності вжитих на даному напрямку заходів реагування з метою усунення порушень закону у різних сферах суспільних відносин.

Зокрема, судами області задоволено 312 позовів прокурорів, пред’явлених на захист інтересів громадян та держави, на загальну суму майже 53 млн грн, а 1,3 млнгрн відповідачами відшкодовано добровільно, що є одним з найкращих показників у державі, - .

Ріст ефективності роботи відзначено на пріоритетних для регіону напрямках – охорона навколишнього природного середовища та з питань земельних відносин.

Зокрема, днями, за результатами розгляду господарським судом Закарпатської області позову прокурора м.Мукачева громаді міста в судовому порядку повернуто 5,2 га землі нормативно-грошовою оцінкою майже 12 млн грн.

Крім того, оскаржено в апеляційному та касаційному порядку 40 судових рішень, постановлених не на користь прокурора, сума у яких складає понад 50 млн грн. Судами розглянуто та задоволено 31 скаргу прокурора.

Сума за рішеннями, скасованими за скаргами заявами прокурора склала 7,2 млн грн.

Питома вага задоволених апеляційних та касаційних скарг на незаконні судові рішення складає 68,3 %, що є одним з найкращих показників серед інших регіонів держави.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів