Апеляційний суд Ужгорода залишив пораненних "правосекторівців" під вартою

Кримінал  29 липня 2015 року, 17:54 521

Сьогодні, 29-го липня, в Ужгороді в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося засідання, на якому розглядалася апеляція стосовно запобіжного заходу - утримання під вартою без зазначення застави 2-х поранених під час подій у Мукачеві представників "Правого Сектору".

Позаяк обидва підозрювані перебувають на стаціонарному лікуванні в ЗОКЛ, то їх участь у засіданні забезпечувалося шляхом відео-конференції.

Сьогодні суд провів засідання, на яких розглянув апеляції підозрюваних Горбенко Р. та Бурча В.

Прокурор Горінченко О.В. відзначив, що сторона обвинувачення просить суд відхилити апеляцію підозрюваних. Позаяк судом першої інстанції було об’єктивно розцінено всі ризики. Зокрема, Горінченко відзначив, що підозрювані у разі задоволення апеляції можуть приховуватися від органів слідства, чинити тиск на свідків, приховати докази тощо.

У свою чергу, захисник Пархоменко повідомив, що сторона захисту просить скасувати ухвалу Печерського суду м. Київ від 15 липня 2015 року щодо застосування до підозрюваних запобіжного заходу - утримання під вартою. Оскільки сторона звинувачення не надала ствердних доказів щодо того, що підозрювані можуть переховуватися від органів слідства чи чинити тиск на свідків тощо. Крім того, частина слідчих дій вже проведена. Зокрема, проведені обшуки, опитані свідки. Також захисник повідомив, що підозрювані самі вийшли до правоохоронців, а не були ними затриманні, як наголошує сторона звинувачення.

У результаті після наслухування аргументів обох сторін та судових дебатів суд постановив − апеляційну скаргу залишити без задоволення, а рішення суду залишити без змін.

Джерело: Про Захід
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0