Кримінал   • 29 липня 2015 року, 19:33555

Юний мешканець Кіровоградщини втік від матері на Закарпаття

Юний мешканець Кіровоградщини втік від матері на Закарпаття

28 липня близько 17:00 до Кіровоградського міськвідділу міліції звернулася місцева жителька. Жінка розповіла, що її неповнолітній син, взявши мобільний та гроші, 25 липня пішов з дому і не повернувся.

Правоохоронці одразу встановили коло знайомих підлітка і зв’язалися з ними. Один з товаришів зниклого, який нещодавно поїхав до бабусі на Західну Україну, повідомив, що друг збирався навідатися до нього у гості, - стверджують у ВКМСД УМВС України у Кіровоградській області.

Отримавши інформацію, працівники міліції в одному з райцентрів Закарпатської області з допомогою місцевих колег розшукали таксиста, який розповів, що справді бачив у місті схожого за описом хлопця. Після цього місце перебування зниклого швидко встановили. «Мандрівника» доправили до міліції, а потім передали родичці друга.

У цей час кіровоградські правоохоронці зателефонували матері втікача і повідомили, що він знайшовся. Жінка зв’язалася з сином, а також домовилася з родичами його товариша, що хлопець на деякий час таки залишиться відпочивати на Закарпатті.

Кіровоградка подякувала правоохоронцям за допомогу та забрала заяву.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів