Кримінал   • 3 серпня 2015 року, 14:06639

Закарпатські контрабандисти не лише б’ють прикордонників, а й погрожують підпалити їх будинки

Закарпатські контрабандисти не лише б’ють прикордонників, а й погрожують підпалити їх будинки

Державна прикордонна служба України на виконання доручень Президента України здійснює комплекс заходів направлений на протидію протиправній діяльності на державному кордоні. Ця робота проводиться у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами. Неодноразово правоохоронцями затримувалися значні партії контрабандних сигарет та групи незаконних мігрантів.

Однак особи, які причетні до протиправної діяльності, не бажають полишити свій «бізнес». Натомість вони намагаються чинити тиск на співробітників Державної прикордонної служби України, сподіваючись, що у такий спосіб в подальшому їм не перешкоджатимуть займатися протиправною діяльністю, - зазначили у Держприкордонслужбі України.

Подібного тиску зазнав один з військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону. Інспектор прикордонної служби був побитий 3 особами, які проникли в його приватне помешкання. Правоохоронця з різними тілесними ушкодженнями доправили в районну лікарню, де йому надали необхідну медичну допомогу. За даним фактом поінформовано підрозділ МВС в Закарпатській області, а інформацію внесено в ЄРДР з кваліфікацією за ст. 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу». Також попередньо встановлено, що напад, можливо, скоїли 3 місцевих жителів, які причетні до контрабандної діяльності на державному кордоні. 27 липня військовослужбовець у складі прикордонного наряду завадив спробі контрабандного переміщення 12 пакунків тютюнових виробів, а порушники тоді втекли кинувши свою ношу.

Крім того, як вже повідомлялося, на минулому тижні погрози лунали й прикордонникам відділу «Ділове» Мукачівського загону. Вони також завадили спробі переміщення через кордон контрабандних тютюнових виробів. Після затримання 4 пакунків з сигаретами до одного з військовослужбовців під’їхав місцевий житель, який поводив себе досить агресивно та почав погрожувати, обіцяючи навіть підпалити будинок. По даному факту поінформовані компетентні органи, а інформацію внесено в ЄРДР.

За всіма подібними випадками прикордонне відомство проводитиме перевірки та захищатиме права військовослужбовців, які сумлінно охороняють інтереси нашої держави. Порушники, які вдаються до погроз прикордонникам,  не залишаться поза увагою співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби та правоохоронних органів і будуть притягуватися до кримінальної відповідальності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів