Кримінал   • 3 серпня 2015 року, 16:17759

Керівництво закарпатської міліції звільнило двох офіцерів-правоохоронців

Керівництво закарпатської міліції звільнило двох офіцерів-правоохоронців

Триває очищення рядів закарпатської міліції. Так, днями звільнено з роботи двох офіцерів. Перший – це молодий слідчий Ужгородського райвідділу, котрий, будучи в стані алкогольного сп′яніння, скоїв ДТП в с.Ракошино Мукачівського району.  

Після того, як експертиза підтвердила, що водій-правоохоронець перебував за кермом нетверезим, його звільнено зі служби з негативних мотивів, - йдеться у повідомленні СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Другий негативний випадок стався у Рахові, де начальник ізолятора тимчасового тримання вдарив адмінправорушника. Незважаючи на те, що цей старший лейтенант прослужив у міліції вже майже 20 років, його звільнено з ОВС.

 - Враховуючи, що молодий слідчий, котрий скоїв п′яним ДТП, на посаді пропрацював лише місяць, ми обмежились тим, що покарали дисциплінарно його керівників. А от по Рахову стосовно керівництва райвідділу стоїть питання аж до звільнення, - прокоментував начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв. – З порушниками закону в нас розмова коротка – звільнення. А найближчим часом ми анонсуємо й перші кадрові зміни серед керівництва УМВС.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів