Кримінал   • 4 серпня 2015 року, 07:51806

Уточнення від Геннадія Москаля: мукачівського прикордонника контрабандисти побили вдома на очах у рідних

Уточнення від Геннадія Москаля: мукачівського прикордонника контрабандисти побили вдома на очах у ріднихФОТО: Ігор Меліка

За уточненою інформацією, інцидент із побиттям мукачівського прикордонника стався в нього вдома, а не під час затримання контрабандистів на зеленому кордоні. Троє осіб, мешканців Хустського району Закарпатської області, прийшли до прапорщика прикордонної служби додому в с.Яблунівка, на очах рідних брутально побили його й намагалися задушити. А потім втекли.

Причини нападу – помста за затримання прикордонником 12 ящиків контрабандних сигарет на зеленому кордоні минулого тижня, – йдеться у повідомленні Геннадія Москаля на його офіційному сайті.

- Особи нападників встановлені, зараз їх активно розшукують силовики, - повідомляє керівник області Геннадій Москаль. – За даним фактом відкрито кримінальне провадження, і я особисто простежу, щоб злочинці (а те, що їх буде спіймано, - немає жодних сумнівів) були притягнуті до найсуворішої відповідальності, передбаченої законодавством. На подібні випадки буде найжорсткіша реакція влади й силовиків. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів