Кримінал   • 7 серпня 2015 року, 11:26463

У жінки-контрабандистки з Угорщини вилучили пачки цигарок та автомобіль

У жінки-контрабандистки з Угорщини вилучили пачки цигарок та автомобіль

900 пачок цигарок «JIN LING» та автомобіль «VW PASSAT» вилучені в громадянки Угорщини за намагання перемістити через митний кордон України тютюнові вироби з приховуванням від митного контролю.

Іноземка виїжджала із України сьогодні, близько 3:00 ночі, через пункт пропуску «Дяково» Закарпатської митниці ДФС. Вона обрала «зелений коридор», хотіла пройти митний контроль за спрощеною процедурою. Однак, працівники митниці вирішили провести поглиблений огляд транспортного засобу, і не помилилися. У переробленому баку авто, у порогах, у спеціально виготовленому сховищі, що знаходиться між сидінням водія та переднім пасажирським сидінням, на дні автомобіля, у спинці заднього сидіння митники виявили приховані тютюнові вироби з фільтром без акцизних марок, іноземного виробництва, - зазначили у відділі комунікацій ГУ ДФС УКраїни в Закарпатській області.

Громадянка Угорщини пояснила, що виявлені сигарети є її власністю, їх вона придбала у незнайомих людей і мала намір перевезти в Румунію й продати.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі ст. 511 Митного кодексу України вилучено товари – безпосередні предмети порушення митних правил та транспортний засіб зі спеціально виготовленими сховищами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів