Кримінал   • 7 серпня 2015 року, 12:46902

Прокуратура домоглась в суді припинення незаконного використання приміщення у Мукачеві площею понад 650 кв. м

Прокуратура домоглась в суді припинення незаконного використання приміщення у Мукачеві площею понад 650 кв. м

Прокуратура Закарпатської області, за результатами моніторингу судових рішень, з метою захисту державних інтересів та попередження безоплатного використання державного майна в комерційній діяльності, вступила у розгляд судової справи, щодо усунення перешкод в користуванні приміщення належного Фонду державного майна, загальною площею понад 650 кв. м.

Як встановлено в ході судового розгляду, відповідач не надав суду жодного належного та допустимого доказу, який би свідчив про правомірне використання ним державного майна. Відтак, рішенням суду позов задоволено, припинивши таким чином, незаконне використання державного майна вартістю понад 900 тис.грн, - йдеться у повідомленні прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Крім того, прокуратурою міста Мукачево розпочато кримінальне провадження, за фактом самовільного та незаконного зайняття приміщень державної власності (ст. 356 КК України) досудове розслідування у якому доручено проводити слідчому відділу Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів