Кримінал   • 16 серпня 2015 року, 09:47548

Місцеві жителі виявили неподалік кордону 10 нелегальних мігрантів

Місцеві жителі виявили неподалік кордону 10 нелегальних мігрантів

Учора, 15 серпня в рамках проведення заходів спільної прикордонної операції персоналом відділу прикордонної служби «Косино» Мукачівського загону було затримано 10 нелегальних мігрантів при спробі незаконного перетину Державного кордону України.

Прикордонникам відділу прикордонної служби «Косино»  Мукачівського прикордонного загону від місцевого жителя населеного пункту Попово надійшла інформація про спостереження руху в бік державного кордону України до 10 невідомих осіб, які за зовнішніми ознаками схожі на нелегальних мігрантів, - констатують у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

За результатами реалізації даної інформації виявлено та затримано 10 осіб: 5 громадян Афганістану, 1 громадянин Бангладешу та 4 громадянина Шрі-Ланки.

Прикордонники Мукачівського прикордонного загону висловлюють свою подяку місцевим жителям прикордоння за проявлену пильність та ініціативу та закликають місцеве населення в подальшому взаємодіяти з прикордонниками в питаннях охорони державного кордону України.

Нагадаємо, що співробітники Мукачівського прикордонного загону у тісній взаємодії із підрозділами МВС, СБУ, ДФС, прикордонними відомствами Угорщини та Румунії проводять заходи в рамках спільної операції «Кордон-2015». 

Операція направлена на виявлення каналів переправлення незаконних мігрантів, ймовірних маршрутів їх руху, боротьби з контрабандною діяльністю на державному кордоні України, викриття та компрометація існуючих каналів протиправної діяльності на території Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів