Кримінал   • 21 серпня 2015 року, 09:42437

На Закарпатті під час перетину кордону українець знизив вартість автобусу більше, ніж наполовину

Для того, щоб встановити реальну вартість транспортного засобу і на підставі яких документів митними органами Румунії було здійснено випуск з території Європейського Союзу в Україну транспортного засобу, працівники Закарпатської митниці ДФС направили запити до Директора Регіональної митниці Клуж.

Відповідно до наданих копій документів митних органів Румунії, у документах наданих водієм містились значні розбіжності. Йдеться про неспівпадіння відправника, одержувача та вартості транспортного засобу – автобуса «SETRA S417HDH» 2003 року випуску. Так, наприклад, у документах, які надав при перетині кордону українським митникам співвітчизник, вартість автобусу становила 342 274 грн, а в документах наданих румунським митникам – 713 072 грн, - стверджує відділ комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Пояснювати свої дії громадянин України відмовився.

Таким чином, українець перемістив товар через митний кордон на митному посту «Дякове» Закарпатської митниці ДФС з приховуванням від митного контролю, шляхом подання органу ДФС, як підстави для переміщення товарів, документів, що містять неправдиві дані щодо відправника, одержувача, неправдиві відомості щодо митної вартості товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил,  автобус вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів