Кримінал   • 27 серпня 2015 року, 12:14702

Пам’ятник Шандору Петефі в Ужгороді пошкодив пенсіонер із Дніпропетровської області

Пам’ятник Шандору Петефі в Ужгороді пошкодив пенсіонер із Дніпропетровської області

Ужгородські міліціонери розшукали зловмисника, який пошкодив пам’ятник угорському поету-революціонеру. Ним виявився 64-річний мешканець Дніпропетровської області, який тимчасово проживає в обласному центрі. Зі слів пенсіонера, злочин він скоїв з корисливих мотивів з метою подальшого збагачення. 

Нагадаємо, що інформація про пошкодження пам’ятника угорському поету Шандору Петефі надійшла до Ужгородського міськвідділу міліції 19 серпня 2015 року близько 18-ї години. 

На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. Правоохоронці встановили, що невідома особа пошкодила шаблю на пам’ятнику угорському поету-революціонеру 19 століття - Шандору Петефі. Монумент виготовлений у повний зріст з бронзи, а шабля розташована на поясі пам’ятника з лівого боку. 

Вжитими заходами працівників карного розшуку міськвідділу міліції встановлено, що правопорушення скоїв 64-річний пенсіонер, мешканець Дніпропетровської області. На даний час зловмисник тимчасово проживає в обласному центрі. 

Зі слів правопорушника, злочин він скоїв з корисливих мотивів. Саблю хотів продати, а зароблене таким чинов витратити на власні потреби. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів