Кримінал   • 28 серпня 2015 року, 14:332113

Двох місцевих посадовців притягнуто до відповідальності за забруднення річки Уж

Двох місцевих посадовців притягнуто до відповідальності за забруднення річки Уж

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Ужгород”.

У ході здійснення заходу державного нагляду (контролю) Держекоінспекцією були відібрані проби стічних вод та поверхневих вод р. Уж в контрольних створах, - повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

Під час перевірки виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства ст.17 Закону України “Про відходи” та ст.ст. 44, 70 Водного Кодексу України, що підтверджено результатами інструментально-лабораторних досліджень проб вод.

За виявлені порушення двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.ст. 59, 82-1 КУпАП. З метою усунення порушень Держекоінспекцією було видано припис. Крім того, Держекоінспекція звернулась до Ужгородської міської ради щодо необхідності вжиття заходів по запобіганню забруднення транскордонної р. Уж та забезпечення ефективної роботи каналізаційно-очисних споруд м. Ужгород.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів