Кримінал   • 29 серпня 2015 року, 13:31773

Берегівські правоохоронці перевірили законність вирубки лісів на території району

Берегівські правоохоронці перевірили законність вирубки лісів на території району

Днями у всесвітній мережі з’явилася інформація про те, що в селі Нижні Ремети Берегівського району невідомі особи незаконно вирубують ліс.

На місце події для перевірки інформації прибули правоохоронці Берегівського райвідділу міліції. Як було встановлено, рубка лісу проводиться поблизу села Нижні Ремети в урочищі Лігет, квартал 55, відділ 10, - зазначили у Берегівському РВ УМВС.

Підставою вирубки є лісорубний квиток, виданий Управлінням лісового господарства в Закарпатській області від 14 липня 2015 року.

Рубка лісу проводиться в рахунок ліміту лісосічного фонду 2015 року. Проводить вирубку деревини підприємець, з яким державне підприємство Берегівське ЛГ уклало договір про виконання робіт на надання послуг,пов’язаних з лісництвом.

Площа для здійснення вирубки - 3,2 га. Межі лісосіки зазначені та виділені відповідними позначеннями. Рубка за межами лісосіки заборонена.

Наразі вирубано близько 1,7 га. Термін здійснення рубки - до 31 грудня 2015 року.

Разом з тим, відомості про дану подію Берегівською міжрайонною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.246 (Незаконна порубка дерев) Кримінального кодексу України. Справа знаходиться у провадженні слідчого відділення Берегівського райвідділу міліції. Триває слідство.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів