Кримінал   • 3 вересня 2015 року, 10:18744

Кількість зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів у Мукачеві суттєво зросла

Кількість зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів у Мукачеві суттєво зросла

У прокуратурі міста Мукачева проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста, на якій розглянуто стан боротьби зі злочинністю та проявами корупції у м. Мукачево за 6 місяців 2015 року, у тому числі щодо вчинення тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, причини зростання злочинів, вчинених групою осіб та проти власності.

Констатовано, що правоохоронними органами міста проведено певну організаційну та практичну роботу на цих напрямах. Вжито ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності боротьби із злочинністю, – зазначає прокуратура міста Мукачева.

Так, упродовж 6 місяців 2015 року у Мукачівському МВ УМВС України в Закарпатській області по м. Мукачево зареєстровано 1581 кримінальне правопорушення проти 1274 за аналогічний період минулого року. Зросла кількість зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів – із 190 до 232.

Рівень злочинності на 10 тисяч населення дещо зріс та становить 87,3 злочинів проти 82,7 - у 2014 році.

Загалом, зростання рівня злочинності відбулось за рахунок кримінальних правопорушень проти власності, яких у місті вчинено більше половини (58,9%).

За результатами наради, учасники  прийняли ряд спільних заходів, спрямованих на підвищення взаємодії усіх правоохоронних органів міста у боротьбі зі злочинністю та корупцією, проведення узгодженої, спільної роботи, передусім профілактичного характеру, залучення до цієї роботи органів влади та місцевого самоврядування міста.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів