Донецька компанія "Хата Магната" спростувала свою причетність до однойменної турбази

Кримінал  11 січня 2016 року, 13:00 1425

У ЗМІ з’явилось повідомлення від головного командира "Правого сектору" Андрія Стемпіцького про те, що турбаза «Хата Магната» на Драгобраті, де вночі 10 січня відбулась бійка між бійцями ПС та місцевими мешканцями, належить людям із Донецької області

Журналіст спробував зв’язатися із підприємцями та дізнатися їхню версію подій на Драгобраті. За вказаним номером у єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вдалося зконтактувати з Аллою, котра як сказала «має стосунок до підприємства «Хата Магната». Але переконувала, що їхнє підприємство не має стосунку до однойменної «Хати Магната» на Драгобраті.

– Ви володієте турбазами?

– Та ні.

– Ви маєте підприємство «Хата Магната»?

– Так.

– Чим займається ваше підприємство?

– У нас є кафе в Красноармійську, Донецької області. Наш засновник відома в місті людина, меценат. Я переглянула інформацію про це все. Це «брєд», чесно кажучи. Навіть «Українська Правда» виклала інформацію, з посиланням на якогось командира. Я навіть не знаю хто це такий і чому він зробив такий висновок.

– Тобто у вашого підприємства і «Хати Магната» на Драгобраті просто співпали назви?

– Так. Коли ми створювали підприємство, у єдиному реєстрі не було такої назви ніде в Україні. А вони напевно просто назвали готель «Хата Магната» і ніде його не зареєстрували офіційно.

– Це помилка? Тобто ваше підприємство не має жодного стосунку до турбази на Драгобраті?

– Так це помилка. Я розумію, що зараз всі накинуться, бо ми на кордоні з Донецьком, а там Західна Україна. Але налаштовувати так людей – не нормально.

Джерело: Галагов
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0