За корупцію підлеглих керівника поста ДАІ знято з посади

Кримінал  13 січня 2016 року, 21:37 1360

Сьогодні, 13 січня, після оприлюднення в мережі Інтернет відео, на якому працівники посту ДАІ в селі Велика Копаня беруть хабарі від водіїв, керівник ГУНП в Закарпатській області Сергій Князєв призначив службову перевірку за цим фактом. Та цього ж дня звільнено з посади  командира взводу Управління превентивної діяльності ГУНП (раніше – командир взводу з обслуговування спецпоста №2 ДПС УДАІ УМВС).

Всі особи, які є на відео, встановлені та стосовно них проводиться службова перевірка, результати якої будуть оприлюднені у найкоротші терміни, – повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

"На подібні випадки ми будемо реагувати жорстко та миттєво, як ми це зробили сьогодні та раніше, коли на одному з національних ЗМІ пост ДАІ в Нижніх Воротах прозвучав як «пост хабарників». Тоді керівник посту ДАІ теж позбувся посади. Реформування правоохоронних органів триває і наша мета – у своїх лавах залишити тільки достойних", – наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Сергій Князєв.

Нагадаємо, що прокуратура Закарпатської області також зацікавилась фактами хабарництва на посту ДАІ у Великій Копані.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0