Мукачівець уникнув шансу на виправлення і може сісти за грати на 5 років за крадіжки

Кримінал  27 січня 2016 року, 11:53 605

За клопотанням прокурора Мукачівської місцевої прокуратури Мукачівським міськрайонним судом злочинцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Таким чином, остаточного рішення у справі йому вже доведеться чекати за гратами.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженню за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185, ч.2 ст.190 КК України (крадіжка та шахрайство) відносно мешканця м.Мукачево, який у листопаді минулого року вироком Мукачівського міськрайнного суду за вчинення корисливих злочинів був засуджений до 4 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання та призначення іспитового строку 3 роки, констатує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Незважаючи на те, що злочинцю було призначено умовну міру покарання та надано шанс на виправлення, останній ним не скористався і на шлях виправлення не став. Він вже у вересні та грудні 2015 року повторно вчинив шахрайство та крадіжку чужого майна.

Згідно санкцій ч.2 ст. 190 КК України та ч.2 ст. 185 КК України особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років та відповідно до 5 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0