Сільрада на Ужгородщині завдала державі збитків на майже 4 мільйони гривень

Кримінал  29 січня 2016 року, 23:28 710

Ужгородською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб однієї сільських рад Ужгородського району за фактом зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України). Як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, вказаними посадовцями, в порушення вимог Земельного кодексу України, без зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, за відсутності розробленого проекту відводу земельної ділянки у користування та без вилучення землі у попереднього користування, затверджено проект відведення земельної ділянки для комерційних цілей та надано її в оренду, іншому суб’єкту господарювання.

За час користування даною земельною ділянкою площею майже 2 га, і внаслідок бездіяльності службових осіб сільської ради, суб’єктом господарювання було незаконно забудовано її комерційними об’єктами, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Внаслідок протиправних дій службових осіб сільської ради та суб’єкта господарювання, порушено правовий режим використання земель сільськогосподарського призначення, що завдало збитків державним інтересам на суму майже 4 млн грн, саме такою є нормативна грошова оцінка втраченої земельної ділянки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0