Через приховані цигарки закарпатські митники вилучили в угорця автомобіль

Кримінал  9 лютого 2016 року, 12:43 601 ФОТО

Сьогодні, 9 лютого, в автомобілі громадянина Угорщини «OPEL COMBO» працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з працівниками Мукачівського прикордонного загону виявили приховані цигарки. Інцидент стався в зоні митного контролю пункту пропуску «Лужанка».

Заїхавши для митного контролю смугою руху «червоний коридор», водій надав документи, що посвідчують особу, реєстраційний документ та доручення на користування транспортним засобом, а також заповнив митну декларацію. Відтак при опитуванні зазначив, що приховані від митного контролю товари та предмети в автомобілі не переміщує, – стверджує відділ комунікації ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Однак, врахувавши можливі ризики, працівники пункту пропуску спрямували транспортний засіб на майданчик поглибленого огляду, після якого в багажному відсіку та пустотілих порожнинах авто виявлено приховані від митного контролю 7800 пачок «Compliment 1», «Compliment 3» та «Compliment 5» без акцизних марок з надписом «FOR DUTY FREE ONLY».

Таким чином громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби, вартість яких встановлюється та транспортний засіб «OPEL COMBO» – вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0