Неподалік Великого Березного прикордонники затримали порушника кордону з Росії

Кримінал  9 лютого 2016 року, 13:24 1161

Тісна взаємодія співробітників Державної прикордонної служби України із правоохоронними органами Європейських країн, що межують з нашою державою, сприяє підвищенню ефективності протидії злочинній діяльності, а постійний обмін інформацією дозволяє оперативно реагувати на ситуацію та своєчасно вживати превентивних заходів.

Прикладами такої взаємодії є кілька випадків результативної співпраці прикордонних відомств суміжних країн впродовж поточної доби, – констатує Держприкордонслужба України.

Так, завдяки інформації, що надійшла від прикордонників Словаччини, охоронці кордону затримали порушника на ділянці відділу «Великий Березний» Чопського загону. Правоохоронці сусідньої країни повідомили прикордонників про те, що їхні камери спостереження зафіксували правопорушника, який прямує в бік українського кордону. В результаті за деякий час на вказаному напрямку дійсно було виявлено невідому особу яка, побачивши прикордонників, намагалася втекти назад до Словаччини.

Прикордонники змушені були здійснити попереджувальні постріли вгору. Документів, які посвідчують особу, у затриманого чоловіка при собі не було. З його слів стало відомо, що він є громадянином Росії.  Відносно даного громадянина складено протоколи про адміністративні правопорушення, а його затримано до встановлення особи. 

Ще одним прикладом співпраці, цього разу, з румунськими прикордонниками, є операція по затриманню контрабандистів, які переміщували тютюнові вироби. Помітивши гумовий човен та 12 пакунків сигарет навпроти ділянки відповідальності відділу «Тячів» Мукачівського загону, прикордонники Румунії передали інформацію українським прикордонниками. В результаті пошукових дій з українського боку виявлено доріжку слідів через кордон та зворотно і затримано двох місцевих жителів в мокрому одязі, які намагалися втекти в тил України. Після складання на порушників процесуальних документів, їх справи направили до суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0