У спецприміщеннях Мукачівського прикордонного загону порушувались права громадян

Кримінал  12 лютого 2016 року, 11:41 602

Прокуратурою області проведено перевірку додержання конституційних прав громадян при їх затримані, поміщені та триманні у спецприміщеннях Мукачівського прикордонного загону.

Встановлено, що службовими особами прикордонного загону порушуються вимоги Кодексу України про адміністративні правопорушення та Інструкції про порядок тримання затриманих осіб, в органах (підрозділах) охорони державного кордону, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Зокрема, перевірка показала, що особи, піддані адміністративному арешту, відбували вказане адміністративне стягнення у пункті тимчасово тримання Мукачівського прикордонного загону, а не в місцях, визначених органами Національної поліції, чим порушено вимоги ст. 327 КУпАП.

Також службовими особами Мукачівського прикордонного загону започаткована хибна практика, коли особа, піддана адміністративному арешту, відбуває стягнення у спеціальному приміщенні органу Держприкордонслужби.

Встановлено факт тримання громадян у спецприміщенні прикордонної служби понад визначений постановою суду строк адміністративного арешту.

З метою усунення зазначених порушень закону прокуратурою області начальнику Мукачівського прикордонного загону внесено вказівку.

За фактами порушення строку відбування адміністративного арешту призначено службову перевірку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0