Минулого тижня на Закарпатті виявили 91 факт крадіжки електроенергії

Кримінал  16 лютого 2016 року, 10:39 508

У період із 8 по 12 лютого 2016 року працівники Товариства виявили 91 факт крадіжок електричної енергії, що майже на чотири десятки фактів більше порівняно з попереднім тижнем (53).

Зокрема, було складено 71 Акт про порушення Правил серед населення та 20 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо), – стверджує ПАТ "Закарпаттяобленерго". 

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському, Мукачівському, та Ужгородському районах (13 порушень на Тячівщині та по 12 – у інших двох районах). Найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою втручання в роботу приладу обліку шляхом гальмування диска лічильника, пошкодження приладу обліку, а також пошкодження та зриву пломб.

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 8-ми районах, із яких найбільше у Виноградівському та Тячівському (по 5 випадків). 

Найчастіше порушення – втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло, пошкодження та зрив пломб) та самовільного підключення до мереж енергопостачальника.

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 319,6 тис. грн, із яких:

– побут – 233,3 тис. грн;

– юридичний сектор – 86,3 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0