Закарпатські митники прокоментували інцидент із затриманим контрабандистом

Кримінал  19 лютого 2016 року, 13:23 441

Напередодні, 18 лютого 2016 року, деякі регіональні засоби масової інформації розповсюдили інформацію про те, що 17 лютогов селі Кельче (Угорщина) співробітники угорської прикордонної поліції затримали громадянина, який перевозив контрабандні 3000 пачок сигарет. Також в інформації зазначалось, що автомобіль "Fiat", на якому його було затримано, перетнув митний кордон в пункті пропуску "Вілок – Тисабеч".  

На підставі цієї інформації керівництвом Закарпатської митниці ДФС було ініційовано проведення аналізу транспортних засобів, які перетинали митний кордон в пункті пропуску "Вілок – Тисабеч". Однак, згідно з базами даних митниці, зазначене авто взагалі не перетинало державний кордон, – констатує відділ комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Разом з тим, підкреслюємо, що транспортний засіб був зупинений в населеному пункті Кельче Угорщини. Авто зупинили співробітники угорської прикордонної поліції й направили транспортний засіб в пункт пропуску "Вілок – Тисабеч" через те, що там наявні засоби технічного контролю. Під час здійснення якого й були виявлені тютюнові вироби.

Закарпатська митниця ДФС, співпрацює з усіма правоохоронними органами, прикордонною службою, податковою міліцією, аби мінімізувати незаконне переміщення тютюнових виробів чи будь-яких інших товарів через державний кордон України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0