На понад 800 тисяч гривень оштрафовано закарпатські підприємства за крадіжки електроенергії

Кримінал  22 лютого 2016 року, 15:20 517

На 806 тисяч гривень впродовж минулого тижня оштрафували закарпатські підприємства за крадіжки електроенергії.

ПАТ "Закарпаттяобленерго" інформує, що за період з 15 по 19 лютого 2016 року працівниками компанії виявлено 58 фактів крадіжок електричної енергії, – констатує прес-служба ПАТ "Закарпаттяобленерго".

Зокрема, було складено 47 Актів порушень Правил серед населення та 11 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено в Тячівському районі (6 порушень).

Найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження приладу обліку, зриваючи пломби, а також шляхом підключення розеток прихованої електропроводки.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 7-ми районах, з яких найбільше також у Тячівському районі (3 випадки). Найчастіше порушення – втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Загалом упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів:

– у побуті – на 153,3 тис. грн.;

– у юридичному секторі – 806,8 тис. грн.

Зокрема, минулого тижня Комісією з розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією було оштрафовано на суму майже в 700 тисяч гривень санаторний комплекс у Виноградівському районі. Причиною штрафу став виявлений працівниками ПАТ "Закарпаттяобленерго" факт пошкодження розрахункових засобів обліку електроенергії, які призвели до зміни показів засобів обліку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0