Після крадіжки велосипедів зловмисники залишили своє обладнання

Кримінал  24 лютого 2016 року, 08:54 Іван Ладжун 674

Не від одного краянина довелося чути про те, що останнім часом в області досить почастішали крадіжки. То в одному, то в іншому місці після набігу крадіїв зникало чимало цінних речей. Як свідчать факти, невідомі зловмисники намагаються за один раз одразу грабувати по кілька приміщень. Такий випадок мав місце на вулиці Володимирській.

– У нас із сусідами спільний двір, – розповідає потерпілий. – Крадіжка трапилася у ніч із суботи на неділю. Невідомі крадії забралися через сусідній двір і зламали замки на кількох гаражах. Після візиту візитерів від загалом позникали три велосипеди, електропила, флекс. Чув, що десь у сусідів також викрали значну кількість велосипедів. Зухвальці потруїли в районі собак. На мою думку, злодії «гастролюють» на автомобілі й мають фотоапарат, яким фіксують цінне й потім навідуються у визначене місце. До слова, мій велосипед був прикутий замком, однак його спеціальними ножицями перерізали. Кусачки, які загубили крадії, знайшли у сусідньому дворі. Хтось із очевидців бачив трьох осіб з фотоапаратом, які робили знімки підсобних приміщень. Перед цим аналогічні крадіжки сталися в Минаї. На жаль, патрульні ще нікого зі злодіїв не затримали, тому будемо намагатися робити це своїми силами.

Працівники поліції повідомили, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження. Оперативники займаються пошуками візитерів, які скоїли низку крадіжок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0