У Мукачеві 96-річна пенсіонерка померла на руках у свого онука

Кримінал  1 березня 2016 року, 09:08 Іван Ладжун 1650

Відносини між рідними людьми часто бувають досить складними. Та навіть під час непорозумінь варто зберігати холодну голову та здоровий глузд, бо і противному разі конфлікт може завершитися трагічно.

Повернувшись додому, 49-річний Борис (ім’я змінено) побачив, що бабця лежить на ліжку мертва. Усвідомивши, що накоїв, він зателефонував матері й повідомив, що померла Ганна. Та, у свою чергу викликала швидку допомогу. Медики, які приїхали за вказаною адресою побачили на ліжку тіло жінки похилого віку. Схоже було на те, що бабця пішла з цього світу не з власної волі. Про це свідчили тілесні ушкодження голови покійниці. Про цей випадок лікарі повідомили у Мукачівський відділ поліції.

Працівники слідства розповіли, що на місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, яка приступила до звичної роботи: обстеження квартири, пошуки свідків, які могли що-небудь чути чи бачити. Старенька жила зі своїм внуком Борисом. Він був розлучений, його колишня дружина й діти жили на іншій квартирі. Звісно, підозра у скоєння кривавої вакханалії падала саме на цього чоловіка. Про це свідчили криваві сліди на одежі в кімнаті, де лежала небіжчиця. Джинси, светр, постільна білизна, все у було з кривавими плямами. До того ж після цього випадку Борис кудись загадково зник. Та згодом його затримали на одній з міських вулиць. Під час розмови підозрюваний став стверджувати, що він сам хотів прийти в поліцію. Експерт встановив, що у потерпілої перелом грудної клітки, травма голови.

– З бабцею у мене не було ніяких конфліктів й ніколи не сварився, – розповідає підозрюваний. – Вони з моєю матір’ю вже роками п’ють по-чорному. Того дня я в баби спитався: пити є за що? Після цього у нас виник словесний конфлікт. Вона смикнула мене за руку, а я її просто відштовхнув від себе. Вона полетіла від мене й падаючи, вдарилася головою у гострий виступ меблів. Я злякався, підняв її. Вона шарпаючи рукою, намагалася подряпати мені обличчя. Посадив її на ліжко й пішов на роботу. Дорогою зайшов до матері й попросив, щоби зайшла до баби Ганни, бо їй погано. Однак мати була добряче п’яна, то не змогла навідати стареньку. З роботи я повернувся через кілька годин. Коли зайшов у помешкання, то побачив, що бабця лежить вже мертва. Тоді я подзвонив до матері, й повідомив їй цю новину. Двічі набирав швидку допомогу, однак було зайнято. Тоді спустився донизу, згодом до мене під’їхала поліція й відвезла у відділ. Я й сам збирався туди йти.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження, розпочато слідство, яке повинно встановити всі деталі цієї історії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0