Іршавські правоохоронці притягнули до відповідальності "героя парковки"

Кримінал  11 березня 2016 року, 09:51 419 ФОТО

Іршавські поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності водія іномарки, який припаркував свій автомобіль у центрі міста біля пам’ятника загиблих воїнів.

Іршавчани діями водія були обурені. Відповідно небайдужа іршавчанка звернула на це правопорушення увагу поліції. І в подальшому «героєм парковки» зайнялись поліцейські які встановили, що власником іномарки є 22-річний водій із села Гребля.

Водій свої дії пояснив тим, що у нього у центрі міста закінчився бензин іl щоб не створювати незручності іншим водіям, свою іномарку припаркував біля пам’ятника. Зі слів чоловіка, автомобіль знаходився декілька хвилин, поки він сходив за бензином.

Водія-порушника зазначеного автомобіля працівники Іршавського відділення поліції притягнули до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог дорожніх знаків), де передбачено накладення штрафу.

Протокол щодо водія-порушника направлено до суду для вирішення питання про притягнення його до відповідальності в порядку чинного законодавства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0