На КПП "Ужгород" затримали автомобіль із заниженою ціною

Кримінал  20 березня 2016 року, 14:25 965

Напередодні на митному посту "‪Ужгород‬" Закарпатської митниці ДФС працівники митниці припинили незаконну спробу ввезення в Україну легкового автомобіля. Українець обрав для проходження митного контролю "червоний коридор". На пункт пропуску громадянин заїхав легковим автомобілем "SKODA" модель "YETI" із транзитним номером.

Прямував зі Словаччини в Україну в приватних справах, – йдеться у повідомленні відділу комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон України в митному режимі "імпорт" переміщувався легковий автомобіль "SKODA" модель "YETI", 2014 року, загальною вартістю 7200 Євро.

У ході проведення митного контролю митники виявили розбіжність щодо продавця та вартості транспортного засобу.

У результаті проведення аналітично-пошукових заходів, проведено звірку з митними органами Словаччини. Після опрацювання інформації встановлено, що продавцем автомобіля є фірма з Нідерландів, а вартість авто складає 12 300 євро.

Таким чином, громадянин, як підставу для переміщення автомобіля подав документи, що містять неправдиві дані щодо відправника та його вартості.

Наразі складено протокол про ‪порушення, автомобіль вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0