За службову недбалість покарали понад 100 працівників лісгоспу Закарпаття

Кримінал  22 березня 2016 року, 08:32 691

Протягом 2015 року звільнили 14 співробітників з лісової охорони Закарпатського лісгоспу, 97 співробітників управління лісового господарства притягнули до правової відповідальності за недбалість при виконанні посадових обов’язків.

Про це на зустрічі до Міжнародного дня лісу розповів начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.

Керівник обласного лісгоспу зазначив, що лісова охорона у взаємодії з правоохоронними органами постійно веде роботу по боротьбі та попередженню незаконної вирубки лісів.

Протягом 2015 року зафіксували 3500 кубометрів незаконної вирубки, більшу частину якої виявила саме структура лісової охорони.

Вже цього року статистика нараховує незаконні 300 кубічних метрів. Власне сам лісгосп забезпечує щорічну лісозаготівлю в обсязі 1 мільйон 300 тисяч кубометрів.

Санкція за незаконну вирубку лісу передбачає штраф у 3 тисячі гривень за кубометр лісоматеріалу. Натомість, за словами громадських активістів, вартість «ділового лісу», наприклад за 1 кубічний метр буку, коливається у межах 50-100 євро. 

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0