У Великому Бичкові прикордонники затримали двох «водолазів» та 10 ящиків сигарет

Кримінал  23 березня 2016 року, 11:59 3759

Співпраця українських прикордонників з правоохоронцями сусідніх країн, що межують з Україною, сприяє підвищенню ефективності протидії злочинній діяльності, а постійний обмін інформацією дозволяє оперативно реагувати на ситуацію та своєчасно вживати превентивних заходів.

Одним із результативних прикладів такої взаємодії стало затримання прикордонниками Мукачівського загону спільно з румунськими правоохоронцями двох «водолазів» та запобігання переміщення через кордон 10 ящиків тютюнових виробів, – повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.  

Так, під час здійснення охорони кордону, прикордонний наряд відділу «Великий Бичків» затримав двох осіб у гідрокостюмах, коли вони саме виходили із річки Тиса. Документів при собі «плавці» не мали, але повідомили, що є громадянинамиУкраїни. Про факт затримання прикордонники відразу повідомили румунських колег. Після чого навпроти місця виявлення правопорушників було знайдено 10 ящиків тютюнових виробів, які вони, очевидно, переправляли.

Затриманих осіб було доставлено у відділ прикордонної служби «Великий Бичків» для проведення фільтраційно-перевірочни хзаходів та складання адміністративни хпротоколів за ч.2 ст.204-1 КУпАП.

За рішенням суду на правопорушників було накладено стягнення у вигляді штрафу 3 400 гривень кожному.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0