Екс-суддю Мукачівського міськрайонного суду затримали на хабарі

Кримінал  25 березня 2016 року, 16:06 4359 ФОТО

Суддю Вищого господарського суду Віктора Швеця затримали на місці злочину за одержання неправомірної вигоди.

Відповідну інформацію оприлюднив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук.

"Дійсно, є кримінальне провадження за ст. 368 – одержання неправомірної вигоди, тобто фактично хабар – щодо цього судді", – сказав Ткачук.

Він повідомив, що суддя був затриманий в ніч на п’ятницю під час отримання хабара. При цьому Ткачук не уточнив конкретну суму хабара, яка була отримана суддею, пояснивши, що документувалось кілька епізодів.

"Служба працювала разом з військовою прокуратурою, ми провели цю операцію. Під час обшуку у цього чиновника знайшли дуже велику суму грошей у валюті, в тому числі паспорт громадянина іншої держави на його ім’я", – розповів керівник апарату глави СБУ.

За його словами, затриманому судді обиратиметься запобіжний захід найближчим часом за стандартною процедурою.

"Він на гарячому був затриманий під час отримання хабара, і це все задокументовано офіційно в рамках кримінального провадження", – додав він.

Слід відмітити, що Віктор Швець уродженець Закарпаття. Народився 26 жовтня 1959 р. у м. Виноградові. 

3 1989 р. адвокат Брегівської юридичної консультації Закарпатської обласної колегії адвокатів. У червні 1996 р. В.О. Швець був призначений на посаду судді Мукачівського міського суду Закарпатської області. З 2007 р. й донині В.О. Швець – суддя Вищого господарського суду України, обраний безстроково.

За значний особистий внесок у розбудову правової держави, здійснення правосуддя, високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод громадян Указом Президента України від 12 грудня 2008 р. В. О. Швецю було присвоєно звання «Заслужений юрист України», нагороджено почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009 р.), Почесною відзнакою Вищої ради юстиції, Почесною відзнакою «Знак Пошани ВГСУ» (2009 р.).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0