Прикордоннику, якого затримали на хабарі у 10 тисяч доларів, суд визначив заставу у 70 тисяч гривень

Кримінал  28 березня 2016 року, 13:27 705

Днями, слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду обрано запобіжний захід інспектору прикордонної служби, що підозрюється в отриманні неправомірної вигоди у розмірі понад 10 тисяч доларів  США.

Так, використовуючи своє службове становище, прикордонник вимагав у підприємця грошові кошти за «сприяння» в переміщенні товарів зі Словацької Республіки на територію України. Підприємець, у свою чергу, з метою уникнення негативних наслідків для його законної підприємницької діяльності, погодився на висунуті прикордонником злочинні умови, – повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

На час розгляду судом клопотання, правоохоронцями встановлено, що неправомірна вигода передавалася прикордоннику в декілька етапів, саме під час останнього, підозрюваний інспектор й був затриманий, а виявлені на місці вчинення злочину грошові кошти у розмірі 5-ти тисяч доларів США – вилучені.

Зважаючи на ту обставину, що лише частина коштів була знайдена, а також враховуючи, що інкримінований підозрюваному злочин відноситься до категорії тяжких, суд вирішив обрати прикордоннику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Застосування більш м’якого запобіжного заходу – домашнього арешту, про яке клопотала сторона захисту, не вбачається за можливе, оскільки такий, на переконання суду, буде недостатнім для запобіганню ризику знищити речі та документи, що є істотними для встановлення обставин  розглядуваного протиправного діяння.

Разом з тим, на виконання вимог Закону, судом визначено розмір застави, остання становить близько 70-ти тисяч гривень й може бути сплачена підозрюваним до кінця травня поточного року.

Більш того, судом накладено арешт на майно підозрюваного, вилучене під час проведення огляду місця події та обшуку особистого автомобіля.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0