Слідчий, який підробив підписи потерпілого та понятого, постане перед судом

Кримінал  1 квітня 2016 року, 13:34 922

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні по обвинуваченню слідчого СВ Хустського міського відділу у службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).

Встановлено, що на початку січня 2016 року 30-річному слідчому нацполіціїї було доручено проводити досудове розслідування кримінального правопорушення за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень закарпатцю. Слідчому необхідно було навідатися у реанімаційне відділення Хустської райлікарні і провести з потерпілим слідчі дії спрямовані на встановлення обставин скоєння злочину, зокрема пред’явити йому фотознімки, за якими чоловік міг би впізнати своїх кривдників. Все це має відбуватися у присутності понятих, які повинні підписати відповідний протокол, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Проте, слідчий напевне вирішив себе не обтяжувати подібними процесуальними нюансами, а просто підробив протоколи пред’явлення особи для впізнання за фотознімками, вказавши, що потерпілий впізнав двох осіб, котрі нанесли йому тілесні ушкодження. Також слідчий підробив підписи потерпілого та понятого.

Факт підробки службових документів підтвердила і судово-почеркознавча експертиза і сам потерпілий, який вказав, що до нього у реанімацію не приходив слідчий для впізнання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0