Суд у справі ДТП за участі Наталії Балаж перенесли на 20 квітня

Кримінал  2 квітня 2016 року, 15:47 1405

Відбулося продовження судового засідання за обвинуваченням лікарки з Мукачева Наталіі Балаж, яка смертельно травмувала прочан Хресної ходи поблизу Глибокого, що на Ужгородщині.

Суд за клопотанням адвокатів обвинуваченоі допитував двох судових експертів Василя Маргіту та Ігора Демка. Обидва дали суду пояснення стосовно проведеної ними експертизи, пояснили також і невелику розбіжність у висновках, – стверджує "Спеціальний контроль".

Адвокат обвинуваченоі Андрій Циганков, у притаманній йому грубій формі, спочатку з’ясовував стосунки з прокурором Владиславом Ісаком, відтак весь спіч "хлинув" на експерта Ігора Демка. Головуючий на процесі суддя Олег Придачук робив з цього приводу кілька зауважень захиснику. Сторона захисту обвинуваченоі намагалася довести, мовляв експертиза зроблена не належним чином, використовувалася застаріла література, неправильні розрахунки тощо.

Саме засідання тривало три години з використанням однієї технічної перерви. Продовження засідання знову перенесли на 20 квітня, на 10-ту годину 30 хвилин. На суді скандальну лікарку супроводжували батько Борис та мати Надія.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0