На Рахівщині чоловік у гідрокостюмі намагався через кордон пронести 6 ящиків сигарет

Кримінал  3 квітня 2016 року, 14:17 596

У зв’язку з активізацією в межах Закарпатської та Чернівецької областей протиправної діяльності, пов’язаної з незаконним переміщенням через кордон тютюнових виробів, на найбільш загрозливих напрямках співробітники Держприкордонслужби України спільно з правоохоронними органами суміжних країн посилили охорону українсько-румунської ділянки державного кордону.

Так, учора вночі в ході активних заходів з протидії протиправній діяльності та обміну інформацією між двома сторонами прикордонники відділу «Солотвино» Мукачівського загону на березі річки Тиса затримали нашого співвітчизника. Неподалік чоловіка, який був у мокрому гідрокостюмі, знайдено 6 ящиків сигарет, – зазначає Держприкордонслужба України.

На порушника складено протокол за ст.204-1 КУпАП, розгляд справи передано до суду.

Нагадаємо, що кілька днів тому в результаті взаємодії українських та румунських прикордонників на кордоні з Румунією також затримано порушника у гідрокостюмі та контрабандні сигарети. 

Після повідомлення  прикордонників Румунії про можливе правопорушення, прикордонники відділу «Великий Бичків» Мукачівськго загону на береговій відмілині р. Шопурка затримали водолаза, а на суміжній стороні виявили сигарети.

Спільні заходи протидії правопорушенням на державному кордоні тривають.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0