Закарпатські та румунські прикордонники спільно попередили дві спроби тютюнової контрабанди

Кримінал  4 квітня 2016 року, 11:14 626

У рамках проведення заходів з протидії незаконному переміщенню через українсько-румунський кордон тютюнових виробів, які проводяться прикордонниками Мукачівського загону спільно з румунськими колегами, цими вихідними було попереджено дві спроби тютюнової контрабанди.

Так, на ділянці відділу прикордонної служби «Ділове», правоохоронці виявили два пакунки тютюнових виробів , які контрабандисти, ймовірно, намагались переправити до сусідньої Румунії.  Про знахідку прикордонники негайно проінформували своїх румунських  колег, після чого ті, перевіривши підступи до кордону повідомили, що будь-яких ознак порушення кордону ними з їхньої сторони не виявлено, – зазначає прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Прикордонники відділу «Солотвино», на березі річки Тиса затримали чоловіка, який був у мокрому гідрокостюмі. Пізніше, під час проведення пошукових заходів, неподалік від місця затримання «водолаза», прикордонники виявили ще й шість пакунків тютюнових виробів. Про факт затримання прикордонники відразу повідомили румунських колег. Після чого навпроти місця виявлення правопорушника було знайдено ящики з тютюновими виробами.

Затриманим виявився 40-річнийгромадянин України. За фактом скоєння правопорушення було складено протокол за ст. 204-1 ч.1КУпАП. Оцінку діям правопорушника даватиме суд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0