Суд зобов’язав ужгородця-контрабандиста сплатити штраф

Кримінал  5 квітня 2016 року, 11:03 772

Суддею Ужгородського міськрайонного суду притягнуто до адміністративної відповідальності ужгородця, який намагався перевезти понад півтори тисячі сигарет у напрямку Словаччини.

Наприкінці листопада минулого року, під час проходження мешканцем міста Ужгород митного контролю, в автомобілі останнього було виявлено 1520 пачок сигарет. Тютюнові вироби були без відповідних акцизних марок й знаходилися в спеціально виготовлених тайниках: в ніші для переміщення запасного колесу, за декоративною обшивкою багажного відсіку та в конструктивних порожнинах задніх й переднього сидіння, – констатує прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Таким чином, ужгородець вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон, з приховуванням від митного контролю, шляхом використанням спеціально виготовлених сховищ. Щоправда вину у вказаному порушник визнав лише частково: факт виготовлення спеціальних тайників у автомобілі – заперечив.

Відтак, судом, ужгородця визнано винним у порушенні митних правил та накладено стягнення у розмірі 15-ти тисяч гривень. Крім того, на користь держави, постановою суду, конфісковано півтори тисячі пачок тютюнових виробів й транспортний засіб, що використовувався для переміщення безпосереднього предмета правопорушення – автомобіль марки «Hyundai», вартість якого на момент вчинення порушення становила близько 23-х тисяч доларів США.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0