Поліція перевіряє законність роботи кар’єру на Хустщині

Кримінал  6 квітня 2016 року, 21:21 1010 ФОТО

5 квітня на телефонну лінію 102 Хустського відділу поліції, надійшла інформація про те, що з села Рокосово возять незаконно видобуті блоки «туф». Поліція взялася перевіряти блоки і вийшла на кар’єр.

Вчора на трасі Мукачево-Рогатин, поблизу Хуста, правоохоронці СОГ разом з працівником Управління захисту економіки зупинили вантажівку «КамАЗ», завантажену блоками з гірської породи «туф». Перевіривши документи водія на авто та накладну на вантаж, правоохоронці засумнівалися у достовірності останньої й вирішили доставити автомобіль на спецстоянку у Хустський відділ поліції для детальнішого вивчення документів. Аж тоді поперед «КамАЗа» стала машина. Водій тим самим заблокував вантажівку, – зазначає відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

До всього, блокувальники ще й поспускали повітря з коліс легковика. Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, блокувальниками виявилися близькі родичі водія «КамАЗа». Вони, до речі, також працюють в кар’єрі, з якого водій віз блоки. Такий собі сімейний підряд: два брати (один з них – водій), а батько всім керує, бо є директором кар’єру, з якого вивозилися блоки.Тато-директор під’їхав до зупиненої правоохоронцями вантажівки із документами на кар’єр, але категорично відмовився їх показувати, чим створив ситуацію, коли поліцейські не могли на місці з’ясувати законність походження вантажу на «КамАЗі».

Небажання показувати документи супроводжувалося особистісними образами у бік працівника поліції та журналіста, який був на місці події. Діям згадуваних осіб під  час затримання буде дана відповідна правова оцінка.

Поліція задокументувала подію та внесла відомості до ЄРДР. Зара зправоохоронці перевіряють законність функціонування кар’єру, з якого вивозилися блоки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0