Справу "приватного кордону" між Україною й Угорщиною знову передано до суду першого рівня

Кримінал  7 квітня 2016 року, 08:30 955 ВІДЕО

Вищий спеціалізований суд України повернув до суду першого рівня справу про ділянку державного кордону між Закарпаттям та Угорщиною.

Рік тому Держагентство земельних ресурсів виділило землі, які безпосередньо межують з угорським тереном, у приватні руки. Через це прикордонники втратили доступ до кількох кілометрів кордону, чого цілком достатньо для неконтрольованого потоку контрабанди. Про це неофіційно кажуть у прикордонній службі.

Держава у вигляді прокуратури двічі вигравала цю справу. Але власник не заспокоївся та позвався до вищого спецсуду. І вже там судді постановили, що справу про повернення земель із приватних рук у державні потрібно переглянути. Хоча саму видачу земель вищий спецсуд при цьому визнав незаконною.

"Тут є важливий момент, що якщо суд касаційної інстанції погодився з аргументами щодо незаконності наказу, значить, він погодився з тим, що це землі оборони, які не підлягають відчуженню. Будемо робити все, щоб виграти в суді першої інстанції про витребування в останнього набувача", – пояснила заступник керівника відділу ГПУ Наталія Сахно.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0