Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Кримінал
  • Жителька Мукачева, яка вбила свою новонароджену дитину та викинула її у сміття, отримала вирок

Жителька Мукачева, яка вбила свою новонароджену дитину та викинула її у сміття, отримала вирок

Жителька Мукачева, яка вбила свою новонароджену дитину та викинула її у сміття, отримала вирок

Вироком Мукачівського міськрайонного суду засуджено мешканку м.Мукачева за вбивство своєї новонародженої дитини до позбавлення волі строком на 2 роки 11 місяців за ст. 117 КК України.

ВІДЕО ДНЯ

Нагадаємо, 14 січня 2016 року в м. Мукачево 31-річна жінка, самостійно, без кваліфікованої медичної допомоги, народила живу дівчинку, якій відразу після пологів, нанесла удар по голові, від чого маленька отримала важку черепно–мозкову травму. Після цього породілля загорнула немовля у два поліетиленові пакети зі сміттям, перешкодивши у такий спосіб потраплянню повітря у легені дитини, що стало причиною смерті новонародженої внаслідок механічної асфіксії, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

В судовому засіданні обвинувачена, після надання прокурором беззаперечних доказів її винуватості, розкаялась у вчиненому та просила суд суворо її не карати.

Реклама

Враховуючи тяжкість вчиненого злочину, а також те, що обвинувачена раніше вже притягалась до кримінальної відповідальності, суд підтримав позицію прокурора та призначив їй реальну міру покарання.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно