Жителька Мукачева, яка вбила свою новонароджену дитину та викинула її у сміття, отримала вирок

Кримінал  8 квітня 2016 року, 12:54 1055

Вироком Мукачівського міськрайонного суду засуджено мешканку м.Мукачева за вбивство своєї новонародженої дитини до позбавлення волі строком на 2 роки 11 місяців за ст. 117 КК України.

Нагадаємо, 14 січня 2016 року в м. Мукачево 31-річна жінка, самостійно, без кваліфікованої медичної допомоги, народила живу дівчинку, якій відразу після пологів, нанесла удар по голові, від чого маленька отримала важку черепно–мозкову травму. Після цього породілля загорнула немовля у два поліетиленові пакети зі сміттям, перешкодивши у такий спосіб потраплянню повітря у легені дитини, що стало причиною смерті новонародженої внаслідок механічної асфіксії, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

В судовому засіданні обвинувачена, після надання прокурором беззаперечних доказів її винуватості, розкаялась у вчиненому та просила суд суворо її не карати.

Враховуючи тяжкість вчиненого злочину, а також те, що обвинувачена раніше вже притягалась до кримінальної відповідальності, суд підтримав позицію прокурора та призначив їй реальну міру покарання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0