Прикордонники Мукачівського загону виявили контрабандні цигарки у колесах автомобіля

Кримінал  11 квітня 2016 року, 10:00 466 ФОТО

Майже 600 пачок сигарет виявили прикордонники у пункті пропуску "Дякове" під час спільного огляду автомобіля марки  "Форд". Громадянин Румунії, який прибув у пункт пропуску з метою виїзду з України, намагався приховати від правоохоронців сигарети, використовуючи конструктивні особливості свого авто.

Виявлені під час огляду контрабандні сигарети разом з автівкою було вилучено.Загальна сума вилучених речей склала більше 36 тисяч  гривень, – повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Ще два громадянина Румунії двічі за добу намагались провести через кордон тютюнову контрабанду у робочих колесах своїх автомобілів.

Так у пункті пропуску "Дякове" прикордонники спільно з митниками під час проведення поглибленого огляду автомобіля "Мерседес" виявили 950 пачок сигарет марки "Rothmans". 47-річний громадянин Румунії запакував ними колеса свого авто. Виявлені сигарети, як і автомобіль було вилучено та оцінено у 53 000 гривень. 

Прикордонники відділу "Солотвино" також виявили сигарети у робочих колесах автомобіля, яким  керував громадянин Румунії. Іноземець зміг вмістити у колеса свого "Ніссан Террано" 1930 пачок тютюнових виробів. Цигарки та транспортний засіб, який використовувався як засіб перевезення контрабанди, було вилучено встановленим порядком. Вартість конфіскованої автівки 58 000 гривень. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0