Суд покарав ужгородку, яка скоїла крадіжку сім років тому

Кримінал  13 квітня 2016 року, 09:52 684

Адвокат Віктор Машика представляв в суді інтереси Марії Василівни (ім’я змінено з етичних міркувань), яка обвинувачувалась у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою). Цей злочин карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Оскільки кожна затримана особа має право на захист за рахунок держави, Регіональний центр з надання БВПД у Закарпатській області видав доручення Віктору Машиці для надання безоплатної вторинної правової допомоги пані Марії. Підзахисна вчинила злочин, будучи неповнолітньою, ще у 2009 році. Раніше несудима, характеризується позитивно, вину у скоєному визнала і щиро розкаялася, а також сприяла розкриттю злочину (це – пом’якшуючі обставини). Крім того, обтяжуючі обставини були відсутні, – інформує прес-служба Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області.

Відтак, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області, із застосуванням ст.69 КК України (призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом) і ст.75 КК України, призначив покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі та звільнив підзахисну від відбування покарання з випробуванням, якщо вона протягом 2 років іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на неї обов’язки. Інформація стосовно оскарження вироку стороною обвинувачення відсутня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0