У Малому Березному митники вилучили дві іномарки за контрабанду

Кримінал  15 квітня 2016 року, 21:15 763 ФОТО

У результаті взаємодії працівників митниці та прикордонників на митному посту "Малий Березний" Закарпатської митниці ДФС в литовця та українця вилучено автомобілі "Mercedes" та "Peugeot". Причина – незаконне переміщення цигарок з приховуванням від митного контролю.

В обох випадках, рухаючись у приватних справах до Словаччини, громадяни обрали для проходження митного контролю смугу руху "зелений коридор", усно зауваживши працівникам митниці, що жодних, в тому числі прихованих від митного контролю товарів, не переміщують, – інформує відділ комунікації ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Однак, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортні засоби виведено із загального потоку і направлено в бокс для митного огляду, в результаті якого виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби.

В автівці громадянина Литви – "Mercedes", виявлено 2450 пачок цигарок "LM" вітчизняного виробництва з акцизними марками, в автомобілі українця – 1085. Тютюнові вироби були приховані в пустотілих порожнинах транспортних засобів та подвійних днищах.

Таким чином, іноземець та громадянин України вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників). 

Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол та вилучено предмети порушення митних правил: легкові автомобілі "Mercedes", "Peugeot" та 3515 пачок цигарок "LM". Вартість вилучених товарів – понад 474 тис. грн. 

Справи про порушення митних правил буде скеровано до суду, який і визначить покарання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0