Ужанський національний природний парк оштрафований за незаконну рубку дерев

Кримінал  19 квітня 2016 року, 11:21 1222

Господарським судом Закарпатської області вкотре підтримано позицію прокуратури області, як представника інтересів держави та Державної екоінспекції в Закарпатській області – позивача у господарській справі зі спору щодо незаконного використання лісових ресурсів в Ужанському національному природному парку адміністрацією цієї установи.

Як наголосили у відділі представництва інтересів громадянині або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області, пріоритетом для нашого краю залишається збереження лісових ресурсів та законність їх використання, особливо що стосується об’єктів природно-заповідного фонду, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Так, прокуратурою встановлено, що посадовими особами Ужанського НПП в ході проведення санітарних рубок на ввіреній їм території допущено порушення вимог природоохоронного законодавства, у тому числі незаконну вирубку 285 дерев на заповідній території, чим спричинено шкоду у розмірі  майже 830 тис.грн.

Добровільно Ужанським НПП визнано та сплачено лише 1234 грн., решту коштів в сумі стягнуто до бюджету у примусовому порядку за позовом прокурора, який  задоволено рішенням господарського суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0