Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Хустщині двоє пасажирів обікрали водія автомобіля на 20 тисяч гривень

На Хустщині двоє пасажирів обікрали водія автомобіля на 20 тисяч гривень

По телефону "102" в поліцію надійшло повідомлення від 28-річної жительки с. Колодне Тячівського району. Ранкової пори жінка їхала автомобілем «Хюндай» в Хустському районі й біля села Стеблівка підібрала двох пасажирів – чоловіка й жінку.

ВІДЕО ДНЯ

Коли невідомі вийшли в с. Сокирниця, водій виявила зникнення барсетки, в якій були гроші в сумі 20 тисяч гривень. Барсетка лежала спереду між сидіннями, й злодійкуваті пасажири зуміли непомітно її потягнути, – зазначає відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

Зловмисників розшукує поліція, застерігаючи громадян: не тримайте в машинах великі суми грошей і будьте уважні, коли підвозите незнайомців.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно