Конфлікт у Великому Бичкові між прикордонниками та місцевими мешканцями: хто правий?

Кримінал  19 квітня 2016 року, 13:40 1243 ВІДЕО

Як повідомлялось раніше, минулими вихідними у Рахівському районі стався конфлікт між місцевими мешканцями та прикордонниками, які несли службу у контрольованому прикордонному районі та намагались попередити спробу ймовірної протиправної діяльності на кордоні.

Протидіяти прикордонникам вийшло декілька осіб. За даним фактом стражами кордону було викликано співробітників поліції. За інформацією джерел інтернет-видання "PMG.ua", які добре обізнані в ситуації, опергрупа прибула на місце пригоди через 40 хвилин після виклику. Не потрапивши на подвір’я можливих контрабандистів, правоохоронці поспішло поїхали. Через певний час, відчувши свою безкарність, протидіяти прикордонникам зійшлось вже майже 30 агресивно налаштованих осіб, які, хапаючи прикордонників за формений одяг та озброєння, намагались своїми діями спровокувати наряд на застосування зброї.

Прикордонниками  було здійснено повторний виклик поліції. Правоохоронці, прибувши на виклик, вже без перешкод зайшли на територію конфліктної приватної ділянки.

В даній ситуації дивною та абсолютно не вмотивованою виглядає інформація, поширена прес-службою поліції, у якій неоднозначно спростовувалася версія прикордонників. Правоохоронці чи то через забудькуватість, чи свідомо жодним словом у інформації не згадали про пошкоджений паркан через який, в принципі, за бажанням можна було перемістити контрабанду вже на інше подвір’я, яке, до слова, правоохоронцями не оглядалося.  

Однак, нам вдалось отримати відео з місця події, яке красномовно свідчить, що протистояння місцевих мешканців з прикордонниками  у Великому Бичкові все таки було.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0