У викраденні львів’янина підозрюють громадянина Росії, причетного до стрілянини у Мукачеві, – Москаль

Кримінал  19 квітня 2016 року, 13:42 2339

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті  назвав імена осіб, причетних до зникнення львів’янина Тараса Позднякова, а також розповів про те, що ці особи брали участь у мукачівській стрілянині, яка відбулась 11 липня 2015 року.

– Особи, яких розшукують у зв’язку зі зникненням Тараса Познякова з BlaBlaCar, є представниками «Правого сектору», – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Якщо точніше, то вони входили в «спецпідрозділ» «Сонечко», який брав участь у стрілянині в Мукачеві 11 липня минулого року. Один із них – громадянин Росії Луан Кінгісепп (позивний Лука), а другий – Дмитро Голуб (позивний Тоф), мешканець Чернівецької області.

Теперішній злочин є фактично відлунням Мукачівських подій, а також прямим результатом бездіяльності правоохоронних органів, які не захотіли затримати й притягнути до кримінальної відповідальності фейкового комбата Романа Стойку (позивний Чесний), хоча всім відомо його місцезнаходження, і не розшукують інших представників «Правого сектору», що причетні до стрілянини в Мукачеві.

Безкарність злочинців і бездіяльність правоохоронних органів породжує нові злочини – це давно всім відома аксіома.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0