На Іршавщині тітка ледь не вбила свого племінника сокирою
![На Іршавщині тітка ледь не вбила свого племінника сокирою На Іршавщині тітка ледь не вбила свого племінника сокирою](https://pmg.ua/static/content/thumbs/646x480/6/5b/emmk7x---c323x240x50px50p-up--7ae527a1d727ba0abe9845ec029445b6.jpg)
Учора ввечері в Іршавську поліцію по телефону "102" надійшло повідомлення з районної лікарні про те, що до них доставлено чоловіка з рубаними ранами спини, голови та руки.
ВІДЕО ДНЯВ лікарню прибула слідчо-оперативна група. Особу потерпілого встановили. Ним виявився 33-річний житель с. Довге. А травмувала його, як з’ясувалося, рідна тітка разом зі своїм сином, – повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.
Між ними виникла сварка через розподіл майна. Розлючена тітка та її 17-річний син схопилися за сокиру та ніж і стали завдавати ними своєму опоненту поранень.
РекламаЗ місця події вилучено закривавлену сокиру та ніж. За даним фактом розпочато слідство, злочин трактується як замах на вбивство.
Порубаний селянин перебуває в лікарні. На щастя, загрози його життю немає.